KONST / Litografier / Färglitografi 11402704
nr 1140 2704
Färglitografi
signerad, EA-upplaga, motivet: 46x61
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 30 oktober 2017
kl 18:52:42
100 kr
150 kr
200 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr